Knihobot je recommerce platforma, na které už se protočilo přes 10 milionů knížek. Každý týden pošleme do nových domovů kolem 20 000 knih, a každý rok se chceme zdvojnásobit. Patříme mezi 16 nejrychleji rostoucích tech startupů v regionu CEE. A taky máme na poličce ocenění Heureka ShopRoku za roky 2021, 2022 i 2023.

A teď hledáme někoho, kdo si vezme pod palec recruitment a získá ty nejlepší talenty, co budou s Knihobotem dál raketově růst.

Co tě tu čeká

  • Technický nábor - půjde především o BE/Fullstack devs, DevOps, Data, Produkt pro pražskou centrálu, ale i co bude potřeba.
  • Aktivní sourcing kandidátů prostřednictvím Linkedinu, Githubu atd. (k dispozici budeš mít Linkedin Recruiter Lite).
  • Zastřešení nových aktivit pro podporu náboru (např. to může být interní/externí refferal program, přednášky, eventy, pomoc se sebeprezentací hiring managerů atd.)
  • Pomoc hiring manažerům ve specifikování požadavků a tvorbě JD pro jednotlivé pozice.
  • Vytváření inzerátů, postování na různých job boardech a hledání nových cest pro zisk aktivních/pasivních kandidátů.
  • Ve spolupráci s hiring managery design/redesign výběrového procesu pro jednotlivé pozice a neustále jej vylepšovat.
  • Zastřešení veškerého kontaktu a komunikace s kandidáty tj. screen calls , vedení pohovorů, sdílení zpětné vazby a její získávání.
  • Tvorba hiring/brand employer obsahu na sociálnícb sítích např. na Linkedin nebo kdekoliv jinde :).

Techstack

  • ATS systém Recruitis
  • Linkedin Lite
  • Make

Co je potřeba

  • Zkušenost s náborem min. 3 roky, alespoň 2 roky přímo v tech recruitmentu
  • Schopnost stanovit hiring strategii s využitím konkrétních hiringových nástrojů (Linkedin, github, socials…) a realizovat ji
  • Schopnost vyhodnocovat jednotlivé kanály kandidátů a určovat, kam hiring budget půjde
  • Perfektní čeština a angličtina - budeš nabírat české a občas i zahraniční kandidáty
  • Přístup, že kandidát/hiring manažer je zákazníkem HR
  • Recruitment Ambasador Knihobotu, ale i tak trochu public face na Linkedinu a jinde :)
  • Zkoušíš nové cesty, AI tooly, videjka v náboru apod. Nespokojíš se s tím, že "to nějak funguje."
  • Proaktivita - když vidíš, že něco nefunguje, přijdeš s řešením a implementuješ ho.
  • Nebojíš se změn - můžou přijít rychle, je potřeba je přijmout, sladit se a fungovat dál.

Co ti nabízíme

  • Budget na pozici až 110 000 Kč.
  • Spolupráci napříč Knihobot teamy, kde se třeba potkáš např. s Davidem (CTO), Dominikem (CEO), Markétou (Head of Data), Honzou (WMS Lead Software Engineer), Lubošem (Tech Lead) nebo Simonem (Head of Internal Core systems)
  • Práci v našlapané opravdu rychle rostoucí firmě, která několik let po sobě pořád zdravě roste. Ostatně tady se můžeš mrknout na příspěvek našeho CEO Dominika.
  • 20% slevu na knihy, VIP tarif na prodej, parkování u kanceláří na Kolbenově.
  • Multisportka.
  • Budget na vlastní rozvoj.
  • Možnost parkování hned vedle kanceláře u metra Kolbenova.

Chceš se stát klíčovou HR osobou, která pomůže do Knihobotu nabrat top talenty? Pošli nám svoje CV nebo odkaz na LinkedIn profil.

 


Knihobot s.r.o.