Máte zálibu v technologiích a brilantní znalost českého jazyka? Připojte se k nám a pište o nejnovějších trendech v oblasti IT. Čekají na vás zajímavé pracovní cesty, flexibilní pracovní doba a skvělý tým kolegů.

Co u nás budete dělat?

·       Vaším úkolem bude psaní článků v rubrice Internet a PC.

·       Budete pokrývat širokou škálu témat související s IT světem od hardwaru, softwaru, mobilních zařízení, kybernetické bezpečnosti, bezpečnosti dětí na sítích, legislativních změn, videoher, AI až po kryptoměny.

·       Pravidelně budete cestovat do zahraničí na prezentace a veletrhy. Jednou za pět týdnů budete mít služební víkend na štábu, kde budete psát zpravodajské texty i mimo rámec vaší rubriky.

·       Vaší úlohou bude také editace a koordinace externistů, aby jejich práce splňovala vysoké redakční standardy.

S kým budete spolupracovat?

Budete úzce spolupracovat s Mílou Fišerem, ostříleným redaktorem rubriky PC, který je součástí týmu Novinky.cz od roku 2008. Má za sebou působení i v rádiu, printu a onlinu, takže jeho záběr je opravdu široký. Spolupracovat budete také s malým týmem externistů, kteří přispívají články na pravidelné bázi.

Co nabízíme?

  • Atraktivní a pestrou práci s různorodými tématy a zajímavými spolupracovníky.
  • Stabilní mediální prostředí s dobrým ekonomickým zázemím.
  • Profesionální a přátelské pracovní prostředí.
  • Máme 30 dní volna (5 týdnů dovolené a 5 dní Free days), interní vzdělávaní, stravenkový paušál, pružnou pracovní dobu.
  • Spolupráci na HPP.

Pokud vás nabídka zaujala budeme se těšit na CV společně s motivačním dopisem a s odkazy na vaši práci/portfolio. Sídlíme na pražských Vinohradech kousek od zastávky tramvaje a rádi se s vámi potkáme na pohovoru.


Borgis a.s.