PRACUJTE TAM, KDE máte jistotu stabilního zaměstnání.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Hodil by se nám specialista  pro L2 podporu a správu pokladních a váhových systémů, který se bude podílet na rozvoji pokladní zóny v našich obchodech.

Co vás čeká
Vaším úkolem bude správa a administrace všech pokladních systémů, což zahrnuje hlavní pokladny, pokladny SCO, Scan&Go, pokladny restaurace a pokladny ČSPHM. Součástí práce je také definování požadavků a spolupráce na vývoji, testování a nasazování nových verzí, bugfixing, technická komunikace s externími dodavateli (v češtině i v angličtině), analýza a řešení problémů, zálohování a instalace nových systémů on-site na prodejnách.

Další odpovědnosti zahrnují správu a údržbu pokladních rabatů, administraci váhového systému a technickou komunikaci s dodavateli platebních terminálů, včetně spolupráce při aktualizacích softwaru. Každodenní kontrola pokladních dat a dohled nad koordinací činností spojených s přestavbou pokladní zóny na divizích jsou rovněž součástí této pozice.

Co očekáváme my
Zaměstnanec na této pozici musí vykonávat svou práci v souladu s interními směrnicemi, pokyny a pracovními postupy. Schopnost technické komunikace v českém a anglickém jazyce je nezbytná.

Spolehnout se můžete na… 

● Férovou mzdu 
● Smlouvu na dobu neurčitou 
● Mzdu, která vám přistane na účtu vždy 11. den v měsíci 
● Před Vánoci 13. mzdu, která v tomto období přichází nejvíc vhod 
● Po třech letech 25 dní na zasloužený odpočinek 
● Příspěvek na penzijní připojištění 6.000,- Kč ročně 
● Příplatky za víkendy nad rámec zákona 
● Stravenkový paušál v hodnotě 100,- Kč 
● Zaměstnaneckou slevu 15 % na celý nákup 
● Možnost zvýhodněného volání a datové tarify 
● Partnerskou slevu v síti lékáren Dr. Max 

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás, prosím:


Hypermarket - Čakovice