PRACUJTE TAM, KDE máte jistotu stabilního zaměstnání.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Máte zkušenosti s náborem zaměstnanců a rádi byste svou kariéru posunuli o krok dál? Ve své roli budete mít na starosti nábor zaměstnanců pro administrativní pozice. Budete se starat o kompletní onboardingový proces, aby se nováčci cítili jako doma už od prvního dne. Kromě toho budete spravovat personální administrativu včetně nástupů, výstupů a změn pracovního poměru. Vaše role bude také zahrnovat podporu náboru zaměstnanců pro naše hypermarkety, kde budete mmj. hledat cesty, jak oslovit kvalitní pracovníky. Součástí vaší náplně práce bude i účast na různých personálních projektech, například employer branding, kde budete moci ukázat vaši kreativitu a přispět svými nápady.

Co od vás očekáváme? Ideálně byste měli mít znalost němčiny nebo angličtiny na komunikativní úrovni, aby pro vás nebyl problém komunikovat s kandidáty (zřídka) a kolegy z vedení. Rovněž byste měli mít předchozí zkušenost s náborem zaměstnanců a umět se orientovat.

Spolehnout se můžete na… 

● Férovou mzdu 
● Smlouvu na dobu neurčitou 
● Mzdu, která vám přistane na účtu vždy 11. den v měsíci 
● Před Vánoci 13. mzdu, která v tomto období přichází nejvíc vhod 
● Po třech letech 25 dní na zasloužený odpočinek 
● Příspěvek na penzijní připojištění 6.000,- Kč ročně 
● Příspěvek na stravování v hodnotě 100,- Kč 
● Zaměstnaneckou slevu 15 % na celý nákup 
● Možnost zvýhodněného volání a datové tarify 
● Partnerskou slevu v síti lékáren Dr. Max 

 

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás, prosím:


Hypermarket - Čakovice