CHCETE BÝT U ROZJEZDU NOVÉ PRODEJNY?

Na Praze 17 budeme otevírat novou prodejnu Globus Fresh a hodili by se nám prodavači / obsluha. Jedná se nový koncept prodejny, která spojuje to nejlepší co Globus nabízí - čerstvé potraviny a produkty z vlastních výrob (řeznictví, pekařství, restaurace)


CO VÁS ČEKÁ?
Jako prodavače Vás čeká udržovat prodejnu doplněnou a připravenou pro zákazníky, obsluha pokladny (několik samoobslužných pokladen a jedna obsluhovaná pokladna a pulty se sortimentem masa a uzenin. Proto velmi uvítáme zkušenosti s prodejem masa a uzenin. 

Prodejna se bude zavážet v brzkých ranních hodinách, proto potřebujeme pracovní dobu od 5 hodin ráno. Pracovní doba bude rozvržena na ranní a odpolední směny 5-17 hodin a 10-22 hodin krátký x dlouhý týden. 
 

PROČ PRACOVAT PRÁVĚ U NÁS
Nabízíme smlouvu na dobu neurčitou, počítáme s vámi! Poskytujeme jasně dané směny, takže si můžete naplánovat volný čas s jistotou. Ručíme za to, že vám mzda přistane na účet 11. den v měsíci, jako bonus dostanete 13. vánoční mzdu. Práce u nás je různorodá, směna vám tak více uteče. Domů odcházíte s čistou hlavou, manuální práce může být fyzicky náročnější, ale čistí mysl.
Chtěli byste pracovat tam, kde je dobrá parta lidí a pracuje se v týmu? Nebojíte se prohodit slovo se zákazníky a pomoct jim?

Spolehnout se můžete na…
● Férovou mzdu
● Smlouvu na dobu neurčitou
● Příspěvek na stravování v hodnotě 100,- Kč (celou částku hradí Globus)
● Zaměstnaneckou slevu 15 % na celý nákup (po celý rok)
● Mzdu, která vám přistane na účtu vždy 11. den v měsíci
● Před Vánoci 13. mzdu, která v tomto období přichází nejvíc vhod
● Po třech letech 25 dní na zasloužený odpočinek
● Příspěvek na penzijní připojištění 6000,- Kč ročně
● Příplatky za víkendy nad rámec zákona
● Čisté a velké zázemí
● Možnost zvýhodněného volání a datové tarify
● Partnerskou slevu v síti lékáren Dr. Max

Chcete být součástí našeho týmu? Kontaktujte nás, prosím:


Bistro - Globus Fresh Řepy