Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici PROJEKTOVÉHO PRACOVNÍKA.

Proč si zvolit naše pracoviště:

  • týmová spolupráce v přátelském kolektivu
  • profesní růst
  • různorodá a zajímavá práce v největší české nemocnici
Náplň práce:

  • projektové řízení
  • tvorba rozpočtů ke klinickým studiím
  • kontrola rozpočtů ve smlouvách před podpisem
  • příprava podkladů k fakturaci
  • příprava podkladů pro vnitřní rozdělení plateb dle rozpočtu
  • kontrola zaplacených faktur
  • komunikace se zadavateli klinických hodnocení ohledně podkladů a plateb
  • komunikace s klinikami a odděleními FN Motol při přípravě podkladů
  • příprava podkladů k výplatě cestovného pro pacienty
  • komunikace s finanční účtárnou

Požadavky:

  • VŠ/SŠ vzdělání ekonomického nebo zdravotnického směru  - vhodné i pro absolventy – vše potřebné Vás naučíme
  • znalost práce na PC podmínkou (MS Office, Word, Excel)
  • znalost AJ podmínkou
  • velmi dobré komunikační schopnosti, spolehlivost, vstřícnost
  • analytické myšlení

Nástup:

  • ihned

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 5 dnů dalšího placeného volna navíc
  • propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • mateřská školka Motoláček
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity

Fakultní nemocnice v Motole