Jsme prima HR parta s dobrou náladou, v které se setkáš i s kolegy z náboru, vzdělávaní nebo HR administrativy. V rámci HR oddělení budeš spadat do menšího týmu, který vede Hanka. Hledáme člověka, který je samostatný, nebojí se občasné analytické práce. Počítáme s tím, že ti předáme naše know-how a za zády budeš mít zkušené kolegy a v neposledním řadě to budeš ty, kdo bude dělat našim seznamákům radost.

Co vás čeká?

  • Pod palcem budete mít distribuci dárků k pracovním výročím (od tisku po předání manažerům).
  • Aktivně budete vyhledávat a dojednávat drobné radosti, ať už to jsou slevy pro kolegy u různých partnerů nebo třeba jóga na pobočce.
  • Na intranetu budete mít pod palcem informace, které se benefitů a slev týkají.
  • Pomůžete s administrativou v rámci HR oddělení, včetně přípravy různých reportů.
  • Budete mít možnost podílet se na dalších projektových aktivitách a přinést své vlastní nápady.

Co od vás očekáváme

  • Máte možnost a chuť pracovat cca 20 hodin týdně dlouhodobě.
  • Máte dlouhodobý zájem o oblast HR, pokud máte i praxi s HR administrativou nebo benefity, je to velká výhoda.
  • Pečlivost a pozornost k detailům, bez toho to v HR nejde.
  • Máte chuť komunikovat a pomáhat. Zvednout telefon a něco zařídit je pro vás radost, ne stres.
  • Aby se nám dobře spolupracovalo, chce to i přátelský přístup a naladění na neformální notu.
  • V Excelu nemusíte zrovna excelovat, ale je potřeba umět vytvořit třeba kontingenční tabulku.

Co nabízíme

  • Práci v uvolněné atmosféře – tykáme si, pomáháme si, a kromě práce sdílíme informace.
  • Férový přístup – jsme tolerantní, pravidla respektujeme, ale zbytečně netvoříme.
  • Pracovní dobu dle dohody.

Seznam.cz, a.s.