Buďte součástí týmu, který každý den pomáhá našim zákazníkům, informuje o technologických novinkách a jde za výsledky. Vysoké tempo a pracovní úspěchy umíme ocenit.

V čem je prodejna v Olympii unikátní?

 • Manažerkou je tady Jana, která je přátelská, společenská a ráda všem pomůže. Miluje běhání, kolo i turistiku. Do Brna přišla nedávno, jako zkušená prodejkyně ze značkové prodejny T-Mobile Opava, kde od roku 2017 nabírala zkušenosti jako konzultant, posléze jako zástupce manažera. Vyniká jedinečným přístupem k zákazníkovi, za nějž dostala nejedno ocenění. Zákaznická spokojenost je zde prioritou. Zahrnuje osobní a přátelský přístup k zákazníkovi, kterému poskytujeme řešení a pomocnou ruku.
 • Pokud se k nám přidáš, můžeš se těšit na fajn partu, kterou tvoří 6 skvělých, mladých mužů, převážně služebně zkušenějších. Všichni rádi podají pomocnou ruku. Každý v týmu je jedinečný a vyniká svou osobností. Všechny však spojuje zdravé soutěžení a překonávání cílů. Každý člen našeho týmu se chce posouvat ve svých znalostech a zkušenostech, chce vyhrávat soutěže a plnit si tak své sny.

Čemu se budeš věnovat

Pomáháme zákazníkům  při výběru z široké nabídky služeb/produktů a s drobnými technickými úkony, například s instalací aplikace. Nabízíme nejen telefony, tarify a internet, ale také specializované služby jako Chytré auto. Všechno Ti nejdřív ukážeme a vysvětlíme. Na začátku dostaneš svého mentora, který ti s čímkoli poradí. 

Koho hledáme?

Nadšence do technologií s obchodním duchem, soutěživou náturou a příjemným vystupováním. Během pohovoru nás bude zajímat, zda

 • umíš vycházet s lidmi v týmu,
 • zvládneš práci na počítači a nezbytné papírování,
 • máš dobré komunikativní schopnosti a umíš se zeptat. Správně položené otázky zákazníkovi ti pomohou k plnění cílů.

Praxe v obchodu je výhodou, ale důležitější je mít selský rozum a chuť učit se nové věci.

 

Co nabízíme

 • Můžeš si vybrat, jaký smartphone se ti líbí, a my ti na něj poskytneme dotaci až do výše 23 100 Kč. Navíc k němu získáš zvýhodněný neomezený tarif a další služby se slevou 75 % pro sebe a své blízké.
 • Dovolenou máme 6 týdnů, na cokoliv bude potřeba.
 • Každý rok ti přidáme 15 000 bodů do Cafeterie. Body využiješ na různé nákupy, relax nebo třeba dovolenou. Ti nejlepší prodejci mají každý rok v Cafeterii i přes 100 000 bodů za svůj výkon při prodeji příslušenství.
 • Vytváříme přátelské pracovní prostředí. Pořádáme pravidelné teambuildingové akce, firemní večírky, interní soutěže o hodnotné ceny či každoroční zájezdy na dovolené.
 • Rozšiř své obzory s interní T-Univerzitou, která zdarma nabízí bohatý výběr kurzů pro osobnostní a kariérní rozvoj.
 • Jestli už máš své oblíbené fitko, bazén nebo saunu, určitě s radostí využiješ MultiSportku, která ti výrazně pomůže s úhradou standardních vstupů. Pak si můžeš pochutnat na obědě s příspěvkem 107,- Kč za každý pracovní den v rámci stravenkového paušálu.
 • Když ti práce půjde od ruky, čeká tě zajímavý kariérní růst. Většina manažerů u nás začínala na prodejní pozici.
 • Můžeš si užít slevy od našich partnerů, dbát o své zdraví za zvýhodněnou cenu s nadstandardní péčí v našem smluvním zařízení, či využít službu uLékaře.cz pro sebe a svou rodinu.
 • Připrav se na podzim života s příspěvkem na pojištění po 12 odpracovaných měsících.

Každý je u nás vítán

Naši zaměstnanci cítí, že jim u nás nabízíme rovnocenné příležitosti v oblasti zaměstnání i kariérního rozvoje bez ohledu na věk, pohlaví a genderovou identitu, tělesné a duševní schopnosti, národnost, sociální a etnický původ, politické názory, náboženství a světový názor. Z toho máme velkou radost. Jsme odhodláni se neustále zlepšovat a vytvářet bezpečné pracovní prostředí pro všechny.

Co tě čeká

 1. Zaujala tě pracovní nabídka? Vyplň přihlašovací formulář a dej nám o sobě vědět.
 2. Informace, které nám o sobě zašleš, posoudíme a ozveme se ti za každých okolností.
 3. S vybranými uchazeči se spojíme a upřesníme si detaily.
 4. Pohovor je pro nás oboustrannou příležitostí, abychom se mohli lépe poznat.
 5. O výsledku pohovoru tě budeme co nejdříve informovat. Úspěšní kandidáti obdrží pracovní nabídku.

 


T-Mobile Czech Republic a.s.