Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici SANITÁŘE/-KY pro naše oddělení do nepřetržitého směnného provozu (12hodinové směny).

Proč si zvolit naše pracoviště:

  • Budete pracovat v přátelském týmu v největší nemocnici v ČR.
  • Rádi Vás podpoříme v dalším rozvoji a vzdělávání.
  • Nabízíme zázemí stabilního zaměstnavatele.
Náplň práce:

  • transporty pacientů na vyšetření a na sály
  • transporty biologického i ostatního materiálu

Požadavky:

  • sanitářský kurz výhodou
  • pečlivost, dochvilnost, spolehlivost
  • chuť pracovat a dále se vzdělávat
  • zájem pracovat v týmu a pro tým
  • empatický a trpělivý přístup k pacientům
  • zdravotní způsobilost bez omezení (kvůli časté namáhavé práci)

Nástup:

  • ihned

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené +  5 dnů dalšího placeného volna navíc
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity

Fakultní nemocnice v Motole