Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici LÉKAŘE/LÉKAŘKY pro naše pracoviště na plný úvazek.

Proč si zvolit naše pracoviště:

  • Pracoviště zajišťuje komplexní péči o děti a dospělé se všemi systémovými autoimunními chorobami na úrovni ambulantní péče.
  • Nabízíme komplexní vzdělávání v oboru, práci v ambulantním sektoru, dostupnost komplexní diagnostiky a léčby revmatických onemocnění, experimentální terapie revmatických onemocnění.

Náplň práce:

  • Široké uplatnění napříč celým oborem revmatologie se zaměřením na diagnostiku, léčbu a dispenzarizaci zánětlivých revmatických onemocnění (revmatoidní artritida, spondyloartritidy, psoriatická artritida, juvenilní idiopatická artritida v dospělém věku, systémová onemocnění pojiva - systémový lupus erythematodes, systémová sklerodermie, idiopatické zánětlivé myopatie, smíšená onemocnění pojiva a overlap syndromy, primární vaskulitidy, autoinflamatorní syndromy v dospělém věku).
  • Práce v centru biologické léčby s dostupností nejmodernějších léčebných a diagnostických metod, konziliární činnost na lůžkových odděleních FN Motol.

Požadavky:

  • ukončené VŠ studium na lékařské fakultě
  • absolvovaný interní kmen/specializovaná způsobilost v oboru Revmatologie výhodou
  • zájem o obor

Nástup:

  • ihned nebo dohodou

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 5 dnů dalšího placeného volna navíc
  • možnost dalšího profesního růstu
  • nadstandardní finanční ohodnocení
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity

Fakultní nemocnice v Motole