Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici SESTRY do jednosměnného provozu na plný úvazek.

Proč si zvolit naše pracoviště:

  • Budete pracovat se špičkovými odborníky, s nejmodernějším vybavením v největší nemocnici v ČR.
  • Součástí Kliniky je Centrum vysoce specializované péče o dětské pacienty s trvalou poruchou sluchu - pedaudiologické centrum, které zajišťuje komplexní péči o sluchově postižené pacienty.
  • Stanete se součástí přátelského týmu, který vás rád podpoří v dalším rozvoji a vzdělání.
Náplň práce:

  • sledovat a hodnotit aktuální stav pacienta se sluchovou vadou nebo sluchovou poruchou z hlediska objektivnosti vyšetření
  • provádět orientační vyšetření sluchu šepotem, hlasitou řečí i pomocí ladiček
  • evidovat a kontrolovat servis a údržbu audiometrických zdravotnických přístrojů
  • poskytovat rady v oblasti vzniku sluchových poruch především s ohledem na vliv hluku na sluch
  • edukovat pacienty v používání sluchových pomůcek, sluchových protéz a sluchadel; na základě indikace lékaře:
  • provádět specializované diagnostické postupy sluchu vč. objektivních metod a vyšetření sluchu
  • provádět přístrojové vyšetření vestibulárního ústrojí

Požadavky:

  • ukončené studium v oboru všeobecná sestra
  • certifikovaný kurz v audiologii výhodou
  • praxe v oboru vítána, nikoliv podmínkou
  • aktivní a zodpovědný přístup k práci
  • vlídný a empatický přístup k pacientům

Nástup:

  • ihned

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 5 dnů dalšího placeného volna navíc
  • propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity