Pro společnost dodávající olejové, palivové a hydraulické filtry hledáme novou posilu na pozici seřizovač (m/ž). Máte praxi v oblasti výroby a jsou Vašimi přednostmi manuální zručnost a technická zdatnost? Neváhejte se nám ozvat. Čeká na Vás příjemný přátelský kolektiv, motivační mzdové ohodnocení i dovolená navíc

NÁPLŇ PRÁCE

  • Obsluha stroje v souladu s pracovním postupem
  • Základní přestavby, seřízení a opravy strojů
  • Zodpovědnost v rámci za výrobní úsek
  • Kontrola kvality vstupního materiálu (nebo hotového výrobku)
  • Práce se vykonává ve třísměnném provozu
  • Místo výkonu práce: Havraň (okr. Most)

NABÍZÍME

  • Měsíční mzdu až 39 100 Kč
  • 13. mzdu
  • Motivační bonusy a osobní ohodnocení
  • Příspěvek na penzijní připojištění 3%
  • Náborový příspěvek ve výši 30 000 Kč
  • Stravenky ve výši 150 Kč
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na dopravu ve výši 900 Kč
  • Možnost seberealizace
  • Příjemné přátelské pracovní prostředí

POŽADUJEME

  • SOU nebo SŠ technického směru,
  • 1 rok praxe v oblasti výroby
  • Manuální zručnost a technická zdatnost
  • Pečlivost a organizační schopnosti
  • Týmový a zákaznický přístup
  • Ochotu pracovat na směny

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj životopis. V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle +420 607 051 042.  Těšíme se na Vás! Tým ProJob.

ProJobEU s.r.o.