Ahoj,

Hledáme tvůrčího copywritera, který se připojí k našemu týmu pod vedením Jirky a pomůže nám vytvářet obsah pro web, newslettery, sociální média a další komunikační kanály. Tvojí hlavní rolí bude spolupráce na kampaních a strategiích s designéry, tvůrci videí a specialisty na sociální média.

Náplň práce:

  • Vytváření kampaní a strategií ve spolupráci s designéry, tvůrci videí, specialisty na sociální média a dalšími členy týmu.
  • Psaní copy, voice overů, newsletterů a dalšího materiálu pro komunikaci jak pro B2C, tak B2B.
  • Koordinace malých projektových týmů při realizaci kreativních briefů.
  • Správa externích copywriterů a kontrola kvality jejich práce.
  • Podpora kolegů při realizaci briefů, zejména tvůrců videí, designérů a specialistů na sociální média.
  • Sledování trendů a implementace nových prvků do komunikace značky.
  • Schopnost identifikovat prodejní/komerční potenciál výstupů a jejich vytváření podle tohoto poznání.

Požadujeme:

  • Vzdělání v oboru výhodou
  • 3–5 let praxe v copywritingu a tvorbě nápadů v reklamním průmyslu
  • Skvělé organizační schopnosti, samostatnost a schopnost řídit sebe i menší projektové týmy
  • Komunikativního a týmového hráče s pozitivním přístupem
  • Kreativního ducha se schopností inovací
  • Znalost sociálních médií a jejich formátů
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovní
  • Znalost prostředí Gsuite výhodou

Na co se u nás můžeš těšit?

  • Na super marketingový tým, který táhne za jeden provaz a je pro každou legraci
  • Na neformální kulturu a mindset nás všech
  • Na prostředí, kde můžeš přicházet s novými nápady
  • Podpoříme tě ve zdokonalování tvých schopností
  • Volnou pracovní dobu s možností práce z domova, a spoustu dalších benefitů
  • Skvělá kancelář v centru Prahy
  • A mnoho dalšího, poznáš sám/sama …

Pokud tě nabídka zaujala, tak nám pošli svůj životopis nebo LinkedIn profil a ozveme se s dalším postupem.

 Něco o nás:

Jsme Heureka Group, největší e-commerce platforma působící na devíti trzích střední a východní Evropy. Už několik let vytváříme produkt, který usnadňuje nakupování snad každému v Česku i na Slovensku. Každý měsíc si k nám pro radu přijde více než 20 milionů uživatelů a patříme ke špičce mezi cenovými srovnávači ve všech zemích našeho působení.

Heureka Group a.s.