Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici SANITÁŘE pro naše pracoviště do jednosměnného provozu.

Proč si zvolit naši kliniku:

  • Stanete se součástí přátelského týmu, který společně pracuje na udržení špičkové kvality největší nemocnice v ČR.
  • Jsme moderní pracoviště poskytující komplexní péči o pacienty s onemocněními srdce a cév. Rozsahem poskytované péče a počtem výkonů patříme mezi největší centra v České republice a máme statut komplexního kardiovaskulárního centra.
Náplň práce:

  • základní ošetřovatelská péče o pacienty
  • pomocné činnosti na lůžkovém oddělení
  • manipulace s lůžkem pacienta

Požadavky:

  • podmínkou je kvalifikační kurz Sanitáře
  • dobrá fyzická zdatnost bez zdravotního omezení (kvůli časté namáhavé práci)
  • aktivní a zodpovědný přístup k práci
  • spolehlivost, pečlivost, samostatnost

Nástup:

  • ihned nebo dle dohody

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 5 dnů dalšího placeného volna navíc
  • propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity

Fakultní nemocnice v Motole