Pro nově otevírané standardní oddělení Urologické kliniky ( s převahou nadstandardních pokojů) hledáme motivovanou STANIČNÍ SESTRU do jednosměnného provozu. Proč si zvolit naše pracoviště:

  • Urologická klinika poskytuje léčebnou péči v celém rozsahu dospělé urologie. Je zaměřena především na  léčbu onkologických onemocnění, zahrnující jak operační, tak následnou onkologickou léčbu.
  • Stanete součástí velmi přátelského týmu, který Vám rád pomůže v dalším rozvoji a vzdělávání.
  • Nabízíme stabilní zázemí největší nemocnice v ČR a příjemné pracovní prostředí.
  • Nabízíme možnost podílet se na  koncepci a nastavení nově otvíraného oddělení.

Náplň práce:

  • řízení a organizace práce týmu nelékařských zdravotnických pracovníků
  • materiálně – technické zabezpečení  pracoviště

Požadavky:

  • odborná způsobilost  dle zák. č. 96/2004 Sb.
  • 6 let praxe v oboru urologie/chirurgie
  • zkušenosti s vedením týmu výhodou
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • samostatnost, flexibilita, psych. odolnost, empatie, trpělivost
  • ochota se dále vzdělávat a podílet se na vzdělávání ostatních

Nástup:

  • dle domluvy

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 3 dny dalšího placeného volna navíc
  • propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity