PRACUJTE TAM, KDE máte jistotu a budoucnost.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Hodil by se nám manažer importu

Je to komplexní organizačně a administrativně odpovědná pozice, na pozici Manažera importu budete převážně v kontaktu se zahraničními partnery, bez angličtiny se tedy neobejdete. V import managementu řešíte následující oblasti.

Logistika 

Řízení a organizace procesu importu nepotravinového zboží zahrnující přípravu a koordinaci přepravy, dodacích lhůt a pohybu zboží ve spolupráci s naším logistickým centrem a partnerem v zahraničí s tím je i spojené zajištění výhodných logistických podmínek.

Mezinárodní spolupráce

Spolupracujeme napříč zeměmi, kde Globus působí, jelikož některý sortiment řešíme pro všechny země a s cílem dosažení společných co možná nejlepších nákupních podmínek.

Sortiment

Pravidelné vyjednávání aktuálních cen s ohledem na vývoj cen komodit a vývoj mezinárodního ekonomického prostředí. Výběr vhodného sortimentu dle zadání a stanovené sortimentní strategie kompetentním sortimentním managerem, který vám vydefinuje své požadavky, podle kterých budete sortiment vybírat. S tím jsou spojené návštěvy lokálních i mezinárodních veletrhů a vyhledávání nových obchodních partnerů. 

Organizace / administrativa

Spolu organizace vzorování/výběru sortimentu a následné kontroly kvality zboží, komunikace s celní správo. Příprava záručních listů, návodů k použití, ve spolupráci s oddělením kvality. Zadávání objednávek do SAP, případně dalšího účetního systému. Udržování aktuálnosti produktových dat při zalistování nových výrobků případné vylistování.

Férová mzda a řada dalších výhod

- smlouva na dobu neurčitou
- 13. mzda před Vánoci
- zvýhodněné volání i pro členy rodiny
- po 3 letech 25 dní dovolené
- flexibilní začátek a konec pracovní doby
- stravenky
- celoroční 10% zaměstnanecká sleva
- příspěvek na penzijní pojištění
- možnost občasného home office

Fajn, že jste dočetli až sem, teď už jen zbývá poslat nám svůj životopis.


Koordinace