Pro server Seznam Zprávy hledáme šéfeditora/editora, šéfeditorku/editorku pro denní zpravodajství.

Co budete dělat?

  • Podílet se na zpravodajství o dění v České republice, ve světě, v kultuře, byznysu a sportu.
  • Přinášet nápady, náměty, tipy na zpravodajská témata.
  • Editovat denní zprávy, reportáže, analýzy, rozhovory, komentáře. Kontrolovat věcnou správnost obsahu, stylisticky upravovat texty.

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání výhodou, výbornou znalost českého jazyka a angličtiny na základní úrovni.
  • Praxi alespoň 5 let v online, audio - video nebo tištěném médiu.
  • Komunikační schopnosti na výborné úrovni.
  • Schopnost pracovat v týmu, pracovat s autory.

Co nabízíme:

  • Atraktivní a pestrou práci s různorodými tématy a zajímavými spolupracovníky.
  • Práci s reálným dopadem – publikaci textů na serveru Seznam Zprávy.
  • Stabilní mediální prostředí s dobrým ekonomickým zázemím.
  • Profesionální a přátelské pracovní prostředí, které nabízí inspiraci.
  • Máme 30 dní volna (5 týdnů dovolené a 5 dní Free days), interní vzdělávaní, stravenkový paušál, pružnou pracovní dobu.
  • Spolupráci na HPP.
  • Sídlíme na pražském Smíchově, poblíž stanice Anděl.

Pokud vás nabídka zaujala budeme se těšit na CV společně s motivačním dopisem a s odkazy na vaši práci/portfolio. Pochlubte se nám!

Seznam.cz, a.s.