Hledáme LÉKAŘE nebo LÉKAŘKU do konziliárního paliativního týmu pro dospělé pacienty na 0,5 - 1,0 úvazek.

Proč si zvolit naše pracoviště:

  • Nabízíme zajímavou práci v multioborovém konzilárním týmu paliativní péče, možnost získání znalostí a dovedností v PP event. výhledově atestace z paliativní medicíny.
  • Možnost seberealizace v relativně mladém oboru.

Náplň práce:

  • konziliární činnost pro kliniky a oddělení dospělé části FN Motol u paliativních pacientů

Požadavky:

  • specializovaná způsobilost v jednom z kmenových oborů interním, chirurgickém, či PL
  • atestace z paliativní medicíny není podmínkou
  • komunikační schopnosti
  • schopnost týmové spolupráce
  • zkušenosti s PP výhodou
  • zájem o obor

Nástup:

  • dle dohody

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 5 dnů dalšího placeného volna navíc
  • motivující finanční ohodnocení
  • stabilní zázemí v prestižní akreditované nemocnici
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity