Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici ADMINISTRATIVNÍHO PRACOVNÍKA/-CE na plný úvazek.

Proč si zvolit naše pracoviště:

  • Stanete se součástí přátelského týmu, který Vás rád podpoří v dalším rozvoji a vzdělávání.
  • Pracovat budete v příjemném a moderním prostředí.
Náplň práce:

  • kontrolní inventury prádla na jednotlivých zdrav. oddělení a jejich vyhodnocení
  • kontrola plnění povinností pomocnic na odděleních
  • namátková kontrola odesílaného prádla z prádelny
  • kontrola vybraného prádla při převzetí prádelnou

Požadavky:

  • SŠ vzdělání
  • dobrá znalost práce na PC
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • samostatnost, pečlivost a zodpovědnost
  • schopnost týmové spolupráce

Nástup:

  • dle domluvy

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 3 dny dalšího placeného volna navíc
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity

Fakultní nemocnice v Motole