Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici VŠEOBECNÉ nebo PRAKTICKÉ SESTRY do třísměnného provozu.

Proč si zvolit naši kliniku:

  • Budete pracovat se špičkovými odborníky s nejmodernějším vybavením.
  • Podpoříme Vás v dalším rozvoji a vzdělávání.
  • Stanete se součástí týmu, který společně pracuje na udržení špičkové kvality největší nemocnice v ČR.

Náplň práce:

  • Specializované sestry na našem oddělení vykonávají ošetřovatelskou péči na lůžkovém oddělení.
  • Čekají Vás různé diagnózy a odborné činnosti.
Požadavky:

  • odborná způsobilost podle zákona č. 96/2004 Sb.
  • aktivní a zodpovědný přístup k práci
  • komunikativnost, pečlivost a organizační schopnosti
  • schopnost samostatného rozhodování
  • smysl pro týmovou spolupráci

Nástup:

  • ihned nebo dle dohody
Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 5 dnů dalšího placeného volna navíc
  • propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity