Hledáme muže nebo ženy na pozici SANITÁŘE/SANITÁŘKY pro naše oddělení do nepřetržitého provozu. Plný úvazek, možný i zkrácený.

Proč si zvolit naše pracoviště:

  • Stanete se součástí týmu, který společně pracuje na udržení špičkové kvality největší nemocnice v ČR.
  • Podpoříme Vás v dalším rozvoji a vzdělávání.
Požadavky:

  • sanitářský kurz výhodou
  • uživatelská znalost práce na PC
  • výborná znalost ČJ slovem i písmem
  • zdravotní způsobilost bez omezení (kvůli časté namáhavé práci)
  • komunikativnost, flexibilita, zájem pracovat v týmu a pro tým

Náplň práce:

  • příjem a výdej zdravotnického materiálu
  • manipulace s transportními klecemi
  • obsluha automatizovaného dopravního systému
  • obsluha přístrojů (mycí automaty, sterilizátory)

Nástup:

  • ihned nebo dle dohody

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 5 dnů dalšího placeného volna navíc
  • propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity

Fakultní nemocnice v Motole