Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici LÉKAŘE/LÉKAŘKY s atestací nebo v přípravě k atestaci.

Proč si zvolit naši kliniku:

  • jsme největší centrum kochleárních implantací u dětí v ČR
  • zajišťujeme komplexní řešení rozštěpových vad  dětí
  • pokrýváme celé spektrum dětské otorinolaryngologie
  • ročně provedeme cca 2000 chirurgických výkonů
  • nabízíme možnost profesního růstu, podporu pro vědu a výzkum, odborné stáže, účast na tuzemských a zahraničních kongresech

Náplň práce:

  • pod vedením školitele, se brzy zapojíte do péče o pacienty na oddělení i ambulancích a na operačním sále
Požadavky:

  • ukončené vzdělání na lékařské fakultě
  • aktivní a zodpovědný přístup k práci
  • pečlivost a organizační schopnosti
  • schopnost samostatného rozhodování
  • znalost anglického jazyka výhodou
  • smysl pro týmovou spolupráci
  • vstřícný přístup k dětským pacientům a jejich rodinám
  • zájem o pedagogickou a vědeckou práci a o další odborné vzdělávání a osobní rozvoj

Nástup:

  • dle dohody

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 5 dnů dalšího placeného volna navíc
  • propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity

Fakultní nemocnice v Motole