Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici SESTRY pro ambulantní část kliniky na plný úvazek, za účelem doplnění týmu.

Proč si zvolit naše pracoviště:

  • Jsme součástí Centra pro thyreoidální onkologii, se zázemím velké nemocnice a možností rozsáhlé mezioborové spolupráce.
  • Nabízíme odbornou a zajímavou práci v příjemném prostředí.
  • Jistotu stabilního zaměstnání.
  • Pracovní kolektiv bez výraznější fluktuace a dobrou dostupnost (MHD i autem).
Náplň práce:

  • péče o pacienty všech věkových kategorií
  • ošetřovatelská péče spojená s přípravou kanylace, jejím provedením a aplikací radiofarmak
  • odběry biologického materiálu
  • péče o invazívní vstupy (PŽK, CŽK, PICC, i.v. porty, atd.)
  • administrativa spojená ošetřovatelskými výkony

Požadavky:

  • teoretické znalosti a odborná způsobilost dle zák. č. 96/2004 Sb.
  • praktické dovednosti
  • organizační schopnosti, schopnost samostatného rozhodování
  • zodpovědnost, pečlivost, důslednost
  • komunikativnost, empatie, schopnost stát se součástí týmu
  • chuť se dále vzdělávat
  • pracovní nasazení

Nástup:

  • ihned nebo dle dohody
Nabízíme:

  • možnost dohody o úpravě úvazku (zkrácení u matek na rodičovské dovolené)
  • finanční ohodnocení dle tabulek (rizikový příplatek, atd.)
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity