Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici FYZIOTERAPEUTA na úsek fyzikální terapie dětské části.

Proč si zvolit naše pracoviště:

  • Vstoupíte do týmu zkušených odborníků a budete pracovat s nejmodernějším vybavením.
  • Podpoříme Vás v dalším rozvoji a vzdělávání v oboru fyzikální terapie (walk aide, elektrostimulace, vysokovýkonnostní laser atd.)
  • Stanete se součástí multidisciplinárního týmu, který pečuje o dětské pacienty v rámci komplexní rehabilitace, jak v akutní fázi, tak ve fázi podpůrné.
  • Dostanete prostor pro realizaci svého odborného potenciálu, setkáte se s podporou a zájmem vedoucích pracovníků.
Náplň práce:

  • péče o hospitalizované i ambulantní pacienty
  • zajišťování elektroléčebných procedur s ohledem na spolupráci s ostatními fyzioterapeuty a ergoterapeuty
  • provádění zdravotních dětských masáží
  • zajišťování vodoléčebného provozu včetně cvičení v bazénu

Požadavky:

  • SŠ vzdělání obor Rehabilitační pracovník, VŠ vzdělání obor Fyzioterapeut
  • praxe vítána, není však podmínkou
  • aktivní a zodpovědný přístup k práci
  • smysl pro týmovou spolupráci

Nástup:

  • ihned nebo dle dohody

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 5 dnů dalšího placeného volna navíc
  • propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • mateřská školka Motoláček
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity