Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici SEKUNDÁRNÍHO LÉKAŘE - CHIRURGA pro naši kliniku.

Proč si zvolit naše pracoviště:

  • Jsme nejvyšší specializované pracoviště v ČR zaměřené na chirurgii břicha a hrudníku u dětí. Nejčastější novorozenecké diagnózy zahrnují vrozené vady GIT (atrézie jícnu, střeva, gastroschíza, omfalokéla, Hirschsprungova choroba), urotraktu, cystické malformace plic.
  • Dále zajišťujeme pooperační péči onkologických pacientů. V rámci statutu traumacentra poskytujeme akutní poúrazovou péči.
Náplň práce:

  • Klinická práce na odděleních, na ambulancích, na operačních sálech.
  • Možnost vědecké práce, prezentace na mezinárodních konferencích.

Požadavky:

  • ukončené VŠ studium na lékařské fakultě
  • podmínkou je ukončení základního chirurgického kmene
  • zájem o obor
  • empatický přístup k pacientům

Nástup:

  • ihned

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 5 dnů dalšího placeného volna navíc
  • propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity

Fakultní nemocnice v Motole