Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici SESTRY pro lůžkovou část kliniky do třísměnného provozu.Proč si zvolit naše pracoviště:
  • Oční klinika dětí a dospělých UK 2. LF a FN Motol v Praze poskytuje léčebně preventivní péči v oblasti oftalmologie v celém věkovém rozmezí.  Zejména v oblasti pediatrické oftalmologie klinika působí jako superkonziliární pracoviště s dlouhou tradicí a v kontextu největší dětské nemocnice v ČR představuje i centrum bohaté interdisciplinární spolupráce.
  • Stanete se součástí přátelského týmu, který Vás rád podpoří.
Náplň práce:
  • ošetřovatelská péče převážně o dětské pacienty

Požadavky:

  • způsobilost k výkonu zdravotnického povolání
  • zodpovědný a aktivní přístup k zadaným úkolům
  • pečlivost a organizační schopnosti
  • komunikativnost a dobrý písemný projev
  • samostatnost i smysl pro týmovou spolupráci
  • praxe v oboru je výhodou, nikoliv podmínkou
Nástup:od 1.1.2024Nabízíme:celou škálu benefitů najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity

Fakultní nemocnice v Motole