Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici LÉKAŘE pro naši kliniku.

Proč si zvolit naše pracoviště:

  • Budete pracovat se špičkovými odborníky s nejmodernějším vybavením.
  • Podpoříme Vás v dalším rozvoji a vzdělávání.
  • Stanete se součástí týmu, který společně pracuje na udržení špičkové kvality největší nemocnice v ČR.
  • Práce jak s dětskými, tak s dospělými pacienty.
  • Pokrýváme celé spektrum intraoperační neurochirurgické monitorace včetně epileptochirurgie.
  • Meziooborová spolupráce s neurologickými klinikami a dalšími pracovišti FNM.
  • Možnost vědecké práce a Ph.D. studia.
  • Nadstandardní platové podmínky.
Náplň práce:

  • Intraoperační monitorace při neurochirurgických výkonech dětí i dospělých: operace v elokventních oblastech, monitorace hlavových nervů, dlouhých drah, míšních nádorů, epileptochirurgie, awake kraniotomie a další.
  • Účast na meziooborových seminářích a v diagnostickém procesu. Klinické dlouhodobé sledování pacientů.
  • Příprava přednášek a publikací (není podmínkou).

Požadavky:

  • ukončené vzdělání na lékařské fakultě ideálně atestace z neurologie či zapsání v oboru, není podmínkou
  • zkušenost s elektrofyziologií a intraopearační monitorací výhodou, nikoliv však podmínkou
  • aktivní a zodpovědný přístup k práci
  • smysl pro týmovou spolupráci
  • zájem o obor, další odborné vzdělávání a osobní rozvoj

Nástup:

  • dle dohody
Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 5 dní dalšího placeného volna navíc
  • propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity