PRACUJTE TAM, KDE máte jistotu a budoucnost.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Hodil by se nám

Pečlivý a zodpovědný asistent nákupu do oddělení mléčných potravin minimálně se SŠ vzděláním, schopný profesionálně a příjemně vystupovat vůči dodavatelům a ostatním kolegům napříč odděleními společnosti, ale i hypermarketů Globus. Hledáme týmového hráče, který je zároveň schopen jednat samostatně.

Co je důležité, tak to je vaše základní znalost MS Office, základní znalost anglického jazyka, důslednost a analytické myšlení, organizační schopnosti, schopnost rychle porozumět procesům a flexibilita.

Co vás čeká

Zpracování logistických a kmenových dat do systému u výrobků a dodavatelů, práce v Excelu a práce s interními programy. Dále komunikace s dodavateli, zpracování různých přehledů a reportů, spolupráce/komunikace s ostatními odděleními včetně hypermarketů a logistického centra, příprava podkladů pro jednání s dodavateli, vyhodnocení aktivit.

Férová mzda a řada dalších výhod

- smlouva na dobu neurčitou
- 13. mzda před Vánoci
- zvýhodněné volání i pro členy rodiny
- po 3 letech 25 dní dovolené
- flexibilní začátek a konec pracovní doby
- stravenky
- celoroční 10% zaměstnanecká sleva
- příspěvek na penzijní pojištění
- možnost občasného home office

Fajn, že jste dočetli až sem, teď už jen zbývá poslat nám svůj životopis.


Koordinace