Hledáme zodpovědného člověka, který bude řídit náš tým ve výrobě. Nevadí Vám pracovat na směny? Máte zkušenosti s vedením lidí a nevadí Vám s tím spojená administrativa? Baví Vás rozdělovat práci a následně ji i kontrolovat? Jestli ano, tak hledáme právě Vás!

Co Vám nabízíme?

  • Zajímavé mzdové ohodnocení s pravidelnými bonusy (docházka, výkonnost, dovednosti apod.)
  • Příspěvek na dopravu do výše až 1800 Kč
  • 13. mzdu
  • Stabilní zaměstnání v zavedené společnosti
  • Možnost kariérního rozvoje
  • Různé zaměstnanecké benefity - stravování zdarma, firemní akce, profesní vzdělávání, každý měsíc příspěvek do Sodexo účtu

Jaká bude náplň práce?

  • Koordinace a kontrola činností operátorů výroby a seřizovačů
  • Administrativa spojená s vedením směny
  • Technická podpora výroby
  • Řešení běžných problémů v provozu
  • Spolupráce s odděleními napříč firmou

Bez čeho se neobejdete?

  • Zkušenosti s vedením lidí a schopnost je koordinovat
  • Schopnost předat své zkušenosti a znalosti
  • Ochota pracovat směny
  • Znalost práce na PC
  • Důslednost, samostatnost a spolehlivost

Jestli Vás inzerát zaujal, zašlete nám Váš životopis!

JOB LEADER EUROPE s.r.o.