Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici SESTRY do našeho týmu.

Proč si zvolit naše pracoviště:

  • V rámci interní kliniky provozujeme 9 hemodialyzačních lůžek k provádění akutních dialýz pro hospitalizované pacienty v naší nemocnici.
  • Máte zde možnost využít i rozšířit si své znalosti a dovednosti v oblasti eliminačních metod.
  • Podporujeme další vzdělávání – účast na seminářích, kurzech, konferencích, doplnění specializačního vzdělání či studium na VŠ.
  • Nabízíme vstřícný kolektiv a vítáme aktivní přístup k práci, zejména v péči o pacienty.
  • Zvýhodněné platové zařazení pro absolventy, proplácení přesčasových hodin.
Náplň práce:

  • péče o pacienty, kteří vyžadují provedení hemodialýzy a dalších eliminačních metod v době hospitalizace
  • provedení a zajištění peritoneální dialýzy
  • zajištění dlouhodobého cévního vstupu pro dialyzované pacienty

Požadavky:

  • ukončené vzdělání v oboru všeobecná sestra
  • ochotu pracovat v jednosměnném nepravidelném provozu  -  denní služby ve všední den a v sobotu
  • zodpovědný přístup

Nástup:

  • ihned nebo dle dohody

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 3 dny dalšího placeného volna navíc
  • propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity