Hledáme kolegu či kolegyni na pozici LÉKAŘ/-KA na plný úvazek pro lůžkovou stanici Kliniky rehabilitace včetně Spinální jednotky.

Proč si zvolit naše pracoviště:

  • Budete pracovat v největší nemocnici v ČR.
  • Podpoříme Vás v dalším rozvoji a vzdělávání.
  • Stanete se součástí týmu, který společně pracuje na udržení kvality péče o pacienty.
  • Budete pracovat v příjemném kolektivu.
Náplň práce:

  • Práce u lůžka pacientů.
  • Ambulantní činnost v případě zájmu.
  • Zapojení do pohotovostních služeb.
Požadavky:

  • Ukončené VŠ vzdělání na lékařské fakultě.
  • Uvítáme splněný kmen v oboru ortopedie, neurologie, chirurgie či interna, zařazení do oboru RFM.
  • Zdravotní způsobilost a bezúhonnost dle zákona č. 95/2004 Sb.
  • Schopnost týmové spolupráce.
  • Znalost anglického jazyka vítána.

Nástup:

  • Dohodou.

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 5 dnů dalšího placeného volna navíc
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • mateřská školka Motoláček
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity

Fakultní nemocnice v Motole