Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici SANITÁŘE do jednosměnného i nepřetržitého provozu.Proč si zvolit naše pracoviště:

  • Máte zájem o práci na operačním sále? Přijďte mezi nás. Čeká Vás zajímavá a smysluplná práce.
  • Pokud nemáte zkušenosti s prací na operačním sále, rádi Vás zaškolíme, abyste mohli samostatně pracovat.
  • Staňte se členem našeho týmu, kde si zakládáme na slušném a vstřícném jednání a úctě ke spolupracovníkům.
Náplň práce:

  • obslužné činnosti nutné při poskytování ošetřovatelské péče na úseku operačních sálů
  • asistence při ošetřovatelských výkonech na úseku operačních sálů
  • spolupráce se sestrou pro perioperační péči
  • technická manipulace s operačními stoly a přístrojovým vybavením
  • práce je fyzicky náročná, proto vhodná pro muže

Požadavky:

  • sanitářský kurz je výhodou nikoli podmínkou
  • aktivní a zodpovědný přístup k práci
  • schopnost týmové spolupráce
  • zdravotní způsobilost
  • trestní bezúhonnost

Nástup:
  • ihned nebo dle dohody
Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 5 dnů dalšího placeného volna navíc
  • propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • mateřská školka Motoláček
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity

Fakultní nemocnice v Motole