Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici LÉKAŘE se specializovanou způsobilostí v oboru Vnitřní lékařství a/nebo Endokrinologie a diabetologie a/nebo Gastroenterologie a/nebo Nefrologie.

Proč si zvolit naše pracoviště:

  • Jedná se o práci na jedné z největších klinik ve FN Motol, která se zabývá komplexní diagnostickou a terapeutickou péči v oblasti vnitřního lékařství, gastroenterologie, diabetologie a endokrinologie, metabolických poruch a nefrologie.  Interní klinika 2. LF UK a FN Motol poskytuje komplexní diagnostickou a terapeutickou interní péči hospitalizovaným i ambulantním pacientům spádové oblasti a superkonziliární služby nemocným z celých Čech.
  • Nabízíme možnost  vzdělávání v ostatních akreditovaných základních oborech na vlastním pracovišti nebo v nástavbových oborech např. v Intenzivní medicíně, v Klinické výživě a intenzivní metabolické péči a v dalších.

Náplň práce:

  • odpovídající specializované způsobilosti lékaře

Požadavky:

  • dokončené VŠ vzdělání na lékařské fakultě
  • specializovanou způsobilost v některém ze shora uvedených oborů
  • schopnost týmové spolupráce
  • znalost anglického jazyka vítána

Nástup:

  • ihned nebo dohodou

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 3 dny dalšího placeného volna navíc
  • propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity

Fakultní nemocnice v Motole