Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici ZDRAVOTNĚ SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-CE pro naše pracoviště na 0,5 nebo 0,3 úvazku.

Proč si zvolit naše pracoviště:

  • Stanete se členem jediného ryze dětského paliativního týmu v České republice.
  • Podpoříme Vás v dalším rozvoji a vzdělávání.
  • Nabízíme zázemí stabilního zaměstnavatele.

Náplň práce:

  • Přidáte se k odborníkům, kteří pečují o těžce nemocné děti a jejich rodiny.
  • Zažijte smysluplnou práci v unikátním multidisciplinárním týmu v největší nemocnici v ČR.

Požadavky:

  • VŠ vzdělání v oboru Sociální práce
  • zdravotní vzdělání či akreditovaný kvalifikační kurz zdravotně sociální pracovník
  • komunikační a organizační schopnosti
  • spolehlivost, pečlivost a samostatnost

Nástup:

  • ihned nebo dle dohody
Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 5 dnů dalšího placeného volna navíc
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • mateřská školka Motoláček
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity