Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici LÉKAŘE pro naše oddělení na plný i částečný úvazek.Proč si zvolit naše pracoviště:
  • Oddělení klinické hematologie má dvě části: laboratorní a klinickou. Laboratoř provádí rutinní a speciální hematologická vyšetření pro FN, konziliárně i s nadregionální působností. Morfologická laboratoř je referenčním pracovištěm pro všechny hematologické malignity dětského věku v ČR. Klinická část je rozdělená na ambulanci a stacionář.
  • Budete pracovat se špičkovými odborníky s nejmodernějším vybavením v největším zdravotnickém zařízení v ČR. Stanete se součástí týmu, který Vás rád podpoří v profesním růstu.
Náplň práce:
  • zajímavá všestranná práce na hematologické ambulanci, stacionáři i v hematologické laboratoři
  • možnost léčit pacienty s onkologickými i neonkologickými hematologickými diagnózami

Požadavky:

  • ukončené VŠ studium lékařské fakulty
  • absolvování povinné praxe na interně požadované pro interní kmen
  • výhodou je atestace v oboru Hematologie a transfuzní lékařství nebo absolvování společného interního kmene
Nástup:dohodouNabízíme:celou škálu benefitů najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity

Fakultní nemocnice v Motole