Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici LÉKAŘE/LÉKAŘKY pro naše oddělení.

Proč si zvolit naše pracoviště:

  • Nabízíme práci v prestižním akreditovaném zdravotnickém zařízení s moderním technologickým zázemím.
  • Profesní a osobní rozvoj s možností dalšího vzdělávání.
  • Zázemí stabilního zaměstnavatele.
Náplň práce:

  • práce v nepřetržitém provozu (12hodinové směny, po domluvě možné i 6 nebo 8hodinové směny nebo zkrácený úvazek)

Požadavky:

  • specializovaná způsobilost v oboru urgentní medicína, praktický lékař, anesteziologie, chirurgie, interna nebo neurologie
  • samostatnost a schopnost vést tým
  • zájem o obor akutní medicína
  • pečlivost a organizační schopnosti
  • empatický přístup k pacientům

Nástup:

  • dle dohody

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 5 dnů dalšího placeného volna navíc
  • propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity