PRACUJTE TAM, KDE si vážíme samostatnosti při práci a rozhodování

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu, našim zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo - zákazníci a zaměstnanci jsou naší prioritou.

Aktuálně hledáme ředitele hypermarketu v zapracování. Vzhledem k plánovaným novým projektům, bychom pro tým provozu rádi získali zkušeného manažera, který má prokazatelné zkušenosti z maloobchodu (ideálně z potravinářského řetězce) - vedením velkoformátové prodejny. Pro tuto pozici nemáme definovanou lokalitu, proto je potřeba, abyste byli otevření častému cestování. 

Zapracování na pozici ředitele trvá několik měsíců, během kterých budeme mít na starosti vybraný projekt a seznámíte se s našimi procesy a kolegy, se kterými budete v úzkém kontaktu.

Ředitel hypermarketu v Globusu má velkou svobodu v rozhodování i ve výběru cesty k dosažení výsledků. Není příliš svázaný pravidly, důležité je pro nás plnění nastavených cílů. Vedení provozu je německé proto uvítáme, pokud se domluvíte německy, anglicky – jazykové znalosti nejsou, ovšem podmínkou.

Z pozice ředitele hypermarketu se staráte o:

• Stovky zaměstnanců (vedení 300 – 350 zaměstnanců)
• Tisíce zákazníků
• Milionové investice
• Stamilionové obraty

Férová mzda a řadu benefitů

- smlouva na dobu neurčitou
- mzda vždy 11. den v měsíci
- roční odměna
- před Vánoci 13. mzda
- po 3 letech 25 dní dovolené
- příplatky za víkend
- stravenky v hodnotě 109 Kč
- příspěvek na penzijní připojištění 6.000 Kč ročně
- 10% zaměstnanecká sleva na nákup


Přijmete naši výzvu? Zašlete nám svůj životopis, nebo nás, prosím, kontaktujte zde:


Hypermarket - Brno