Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici SESTRY pro naše pracoviště do jednosměnného provozu.

 Proč si zvolit naše pracoviště:

  • Neurologická klinika je vysoce specializované a uznávané pracoviště. Nabízíme práci v přátelském týmu na pracovišti vysoké odborné úrovně.
  • Rádi Vás podpoříme v dalším rozvoji a vzdělávání.
 Náplň práce:

  • sestra zajišťuje ošetřovatelskou péči pacientům v odborných poradnách i ve specializovaných neurologických centrech

Požadavky:

  • odborná způsobilost k výkonu zdravotnického povolání v oboru všeobecná nebo praktická sestra
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • vlídnost, trpělivost, schopnost samostatného rozhodování
  • schopnost týmové spolupráce napříč klinikou i mezioborová spolupráce
  • praxe vítána

Nástup:

  • ihned nebo dle dohody
 Nabízíme:

  • celkem 6 týdnů dovolené ročně
  • propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity

Fakultní nemocnice v Motole