Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici SANITÁŘE pro naše oddělení.

Proč si zvolit naše pracoviště:

  • Interní klinika poskytuje komplexní diagnostickou a terapeutickou péči ambulantním a hospitalizovaným pacientům spádové oblasti a superkonziliární služby nemocným z celých Čech. Její činnost se soustřeďuje na kardiologii a angiologii, gastroenterologii s hepatologií, metabolické poruchy a nefrologii.
Náplň práce:

  • převozy pacientů na vyšetření
  • pomoc při provádění hygieny pacientů
  • polohování a  krmení pacientů
  • další odpovídající činnosti na lůžkovém oddělení

Požadavky:

  • Sanitářský kurz je výhodou (možnost absolvování kurzu v nemocnici), s následným profesním postupem
  • aktivní a zodpovědný přístup k práci
  • vlídný a empatický přístup k pacientům
  • dobrá fyzická zdatnost (kvůli časté namáhavé práci)
  • smysl pro týmovou práci, komunikativnost

Nástup:

  • ihned

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 5 dnů dalšího placeného volna navíc
  • propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • mateřská školka Motoláček
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity

Fakultní nemocnice v Motole