Hledáme kolegy nebo kolegyně na pozici LÉKAŘ/LÉKAŘKA do ambulance Centra kochleárních implantací.

Proč si zvolit naši kliniku:

  • Budete pracovat se špičkovými odborníky s nejmodernějším vybavením.
  • Podpoříme Vás v dalším rozvoji a vzdělávání.
  • Stanete se součástí týmu, který společně pracuje na udržení špičkové kvality největší nemocnice v ČR.
Náplň práce:

  • Odborná činnost lékaře v ambulantní části kliniky v Centru  kochleárních implantací. Vašimi pacienty budou zejména děti se sluchovým postižením.
Požadavky:

  • ukončené VŠ vzdělání, specializovaná způsobilost v oboru otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku, ideálně absolvování nástavbového oboru FONIATRIE
  • aktivní a zodpovědný přístup k práci
  • vysoká míra empatie
  • komunikativnost, pečlivost a organizační schopnosti
  • schopnost samostatného rozhodování
  • smysl pro týmovou spolupráci

Nástup:

  • ihned, nebo po dohodě

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 5 dnů dalšího placeného volna navíc
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity