Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici FARMACEUTICKÉHO ASISTENTA do jednosměnného provozu.Proč si zvolit naše pracoviště:

  • Budete pracovat se špičkovými odborníky s nejmodernějším vybavením.
  • Podpoříme Vás v dalším rozvoji a vzdělávání.
  • Stanete se součástí týmu, který společně pracuje na udržení špičkové kvality největší nemocnice v ČR.
  • Pracovat budete v jednosměnném provozu.

Náplň práce:
  • odborná činnost spojená zejména s přípravou, výdejem, kontrolou a uchováváním léčiv a zdravotnických prostředků
Požadavky:

  • SZŠ/VOŠ v oboru Farmaceutický asistent
  • aktivní přístup k práci a zodpovědnost
  • práce s PC na uživatelské úrovni
  • ochota vzdělávat se a učit se novým věcem
  • příjemné vystupování a profesionalitu

Nástup:
  • ihned
Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 5 dnů dalšího placeného volna navíc
  • propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • mateřská školka Motoláček
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity