Na naší partnerskou pobočku T-Mobile v OC VIVO Hostivař hledáme nové ambiciózní kolegy/-ně, kteří se nebojí nové výzvy a chtějí se stát nejlepšími prodejci. Jsi to ty? Pak máš ideální příležitost se jím stát u nás na pobočce, kde Tě přivítá přátelský tým kolegů.

Náplň tvé práce :

  • prodávat produkty a služby T-Mobile zákazníkům (na prodejně)
  • prodávat zařízení a příslušenství
  • řešit požadavky a potřeby zákazníků …takže s nimi budeš mluvit/dotazovat se jich, aby jsi zjistil jejich potřeby a vytvořil nejlepší možnou nabídku na míru a prodat ji.

Co Ti nabídneme my?

  • nástup IHNED + PLNÝ úvazek
  • intenzivní podporu (kvalitní zaškolení trenérem + podpora kolegů a manažera prodejny)
  • mnoho benefitů (slevy na služby T-Mobile, slevy na příslušenství, cafeterie, atraktivní zájezdy pro nejlepší prodejce)
  • mzdu, kterou si ovlivňuje každý sám – čím víc prodáš, tím vyšší mzda :-)
  • možnost kariérního růstu

Zaujala Tě možnost pracovat u nás? Tak odpověz a přilož svůj životopis, my se s Tebou spojíme a domluvíme kdy se potkáme.

Alerta s.r.o.