Prodejce nových a elektrických vozů Renault - Práce v ČR .cz

Prodejce nových a elektrických vozů Renault

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Popis volné pozice

Hledáme posilu do mladého, perspektivního prodejního týmu autosalónu v Pardubicích - Dražkovicích na pozici prodejce nových a elektrických vozů Renault

Co od nového kolegy očekáváme:

středoškolské vzdělání zakončené maturitou, trestní bezúhonost, schopnost samostatně a zodpovědně pracovat, kreativitu, časovou flexibilitu, příjemné vystupování, pružnost, ochotu se učit novým věcem, řidičské oprávnění skupiny B

Hledáme člověka, který bude umět:

  • Microsoft office na dobré úrovni
  • Adobe produkty na dobré úrovni
  • Angličtina na úrovni B2
  • Zkoušky ČNB (není však podmínkou)
  • řidičské oprávnění sk.C (není však podmínkou)

Vaše hlavní náplň práce:

  • prodej nových a užitkových vozů RENAULT
  • prodej elektro automobilů RENAULT
  • prodej značkového financování (operativní leasing, úvěr, havarijní pojištění)
  • prodej příslušenství
  • předání nových vozů RENAULT
  • pracovní doba 40 hod/týdně - směny

Na co se může náš nový kolega těšit:

  • zázemí stabilní společnosti (na trhu více než 20let)
  • garantovaná mzda + progresivní odměny a provize dle pracovních výkonů
  • příspěvek na stravování
  • práce v příjemném prostředí
  • peněžní poukazky za sjednané financování
  • možnost dalšího vzdělání - odborná a praktická školení
  • slevy na veškeré firemní výrobky a služby (produkty,náhradní díly,servis,půjčování a mytí aut,oblečení)
  • kafetérie

Pokud tento inzerát čte kolega/kolegyně , které tato nabídka zaujala,ať nám zašle svůj strukturovaný životopis včetně fotografie

Vytvořeno:

dne 26.05.2020 v 0:00

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Možný nástup:

ihned

Platové podmínky:

20.000 - 50.000