PPC specialista - Práce v ČR .cz

PPC specialista

PPC specialistaOmlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Úvod a popis pracovní náplně

  • Pro tvorbu PPC kampaní jste se narodili možná právě vy. Umíte pracovat s excelem, dokážete samostatně analyticky myslet a nebojíte se čísel? Ke cti vám bude i předchozí zkušenost s nástroji AdWords a Sklik. Do týmu nám skvěle zapadne proaktivní a inovativní člověk, který se nezalekne žádné výzvy a bude se rád podílet na vývoji PPC nástrojů a dalších zlepšováků. Jakákoli zkušenost z oblasti online marketingu okolo Youtube, zbožových vyhledávačů či remarketingu je také vítána.

  • NÁPLŇ PRÁCE neboli Co budete dělat
  • Budete součástí 20členného marketingového týmu, konkrétně výkonového oddělení. Na starost budete mít správu, vyhodnocování a optimalizaci PPC kampaní v systémech Sklik a Adwords; remarketing, tvorbu hypotéz a analýz vývoje; zpracovávání dat v MS Excel (tvorba tabulek, grafů, vzorců); práci s Google Analytics a specifikaci funkčnosti nástrojů pro automatickou správu reklamních kampaní.

Požadujeme


Nabízíme

  • Budete mít zajímavou práci na hlavní pracovní poměr v oblasti e-commerce. Budete pracovat pod známou a úspěšnou značkou v mladém a přátelském kolektivu. Zajistíte si slušný výdělek odpovídající odvedené práci. Dostanete u nás rozmanité příležitosti pro seberealizaci, osobní růst a rozvoj. Budete mít možnost se aktivně zapojovat do firemního dění. Budete pracovat v příjemném a moderně zařízeném prostředí v centru města, příležitostně se zapojíte do spolupráce v Mall Group. Poskytneme vám jistotu a zázemí stabilního, ryze českého zaměstnavatele.

Vytvořeno:

dne 02.02.2018 v 0:00

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned