On-site manager/koordinátor se španělštinou - Práce v ČR .cz

On-site manager/koordinátor se španělštinou

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Úvod a popis pracovní náplně

  • Pro mezinárodní společnost hledáme vhodné kandidáty na pozici On-site manažer/Koordinátor.

  • Náplň práce:
  • zajištění bezproblémové komunikace mezi firmou a personální společností Adecco
  • vedení týmu koordinátorů/tlumočníků
  • zastupitelnost jednotlivých koordinátorů v provozu
  • komunikace se španělskými pracovníky
  • schůzky s dodavateli (lékaři, hotely, restaurace)
  • řešení operativních problémů: asistence u lékařských prohlídek, konzultační hodiny, stěžejní problémy na ubytovnách, komunikace s mistry
  • práce s PC (vytváření tabulek: ubytování, stravování apod.)

Požadujeme

  • znalost českého a španělského jazyka na komunikativní úrovni
  • FLEXIBILITU
  • organizační schopnosti
  • trpělivost, zodpovědnost
  • řidičský průkaz sk. B
  • práce na PC – excel, outlook

Nabízíme

  • nástup IHNED
  • místo výkonu práce: Beroun/Mýto
  • práci na hlavní pracovní poměr
  • nadstandardní finanční ohodnocení - 35tis.Kč + variabilní složka
  • převážně denní směna 8:00-17:00
  • firemní automobil, notebook, mobilní telefon
  • komunikace ve španělském jazyce na denní bázi
  • zajímavou a nevšední pracovní náplň
  • práce ve stabilní mezinárodní společnosti

Vytvořeno:

dne 15.11.2017 v 0:00

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned

Zařazeno v oborech:

  • Personalistika a HR