Strojní zámečník - Práce v ČR .cz

Strojní zámečník

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

  • Do svých řad hledáme nového kolegu na pozici Strojní zámečník.

Náplň práce:

  • montáž, oprava a seřizování strojních zařízení na výrobu a opravu stlačeného vzduchu
  • spolupráce s konstruktéry a servisními pracovníky při uvádění nových strojů a zařízení do provozu
  • vedení dokumentace týkající se montáže, logistická podpora výroby strojů a zařízení

Požadujeme:

  • min. ukončené SOU strojírenského směru s výučním listem
  • řidičský průkaz sk. B
  • pečlivost, samostatnost, odpovědný a aktivní přístup
  • základní znalost práce na PC (Outlook, Word, Excel….)

Další informace:

  • Pracovní poměr: na dobu neurčitou
  • Směnnost: 1 směna
  • Nástup možný: ihned
  • Základní hrubá měsíční mzda: 22.000 - 30.000 Kč (dle praxe)
  • Požadovaný stupeň vzdělání: střední odborné s výučním listem i maturitou

Zaměstnanecké výhody:

  • příspěvek na stravování

  • V případě Vašeho zájmu, prosím zavolejte, napište.

Vytvořeno:

dne 15.11.2017 v 0:00

Vzdělání:

Odborné vyučení bez maturity

Možný nástup:

ihned

Platové podmínky:

25.000 - 27.000 Kč

Zařazeno v oborech:

  • Řemeslné práce
  • Strojírenství
  • Ostatní