Operátor výroby - Ostrava Hrabová, přímo pod kmen, nástup ihned - Práce v ČR .cz

Operátor výroby - Ostrava Hrabová, přímo pod kmen, nástup ihned

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Úvod a popis pracovní náplně

  • Pro našeho významného klienta působícího v automobilovém průmyslu hledáme fyzicky zdatné, zkušené a spolehlivé pracovníky.

  • ZAMĚSTNÁNÍ DO KMENE SPOLEČNOSTI.
  • NÁSTUP IHNED.
  • 15 DNÍ V MĚSÍCI VOLNO.

  • NABÍZÍME:
  • smlouva na HPP ve stabilní mezinárodní společnosti
  • nástupní mzda: 15000 Kč + 2000 Kč docházkový bonus + 1000 Kč ocenění za produktivitu + zákonné příplatky
  • závodní stravování za 25 Kč
  • dovolená 25 dní
  • zaměstnání v kmenovém stavu
  • nepřetržitý provoz (12tky – krátký, dlouhý týden)
  • široká škála benefitů: příspěvek na penzijní a životní pojištění, slevy na firemní produkty, školení, …
  • nástup: IHNED

  • NÁPLŇ PRÁCE:
  • obsluha lisu, zařízení výrobní linky
  • kontrola připravené směsi, čistění nasávání lisu
  • evidence odchylek
  • kontrola výrobků

Požadujeme

  • POŽADUJEME:
  • praxe ve výrobní společnosti výhodou
  • časovou flexibilitu - ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
  • fyzickou zdatnost, manuální zručnost
  • samostatnost, spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost

  • Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Vytvořeno:

dne 14.11.2017 v 0:00

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned

Zařazeno v oborech:

  • Výroba
  • Auto-moto