Junior credit controller - Práce v ČR .cz

Junior credit controller

Úvod a popis pracovní náplně

  • Máte ekonomické vzdělání a komunikujete v AJ?
  • Pak hledáme právě Vás!
  • Náplň práce:
  • zodpovědnost za nastavování obchodních limitů,
  • komunikace s kolegy v rámci divize ( anglicky hovořící mezinárodní týmy),
  • kontrola pohledávek v rámci daného regionu,
  • zodpovědnost za správu pohledávek, spolupráce s právníky,
  • reporting,
  • zodpovědnost, přesnost, aktivní přístup.

Požadujeme

  • Požadujeme:
  • vzdělání: SŠ/ VŠ ekonomického zaměření,
  • praxe: příležitost pro absolventy,
  • AJ pokročilá na komunikační úrovni - pro komunikaci se zahraničními zákazníky,
  • znalost základních ekonomických a účetních pojmů a operací,
  • dobrá znalost práce na PC.,
  • ŘP skupina: B,
  • práce na PC: MS OFFICE - především Excel.

Nabízíme

  • Nabídka:
  • práci v nadnárodní společnosti,
  • možnost osobního růstu,
  • další odborné vzdělávání,
  • rozpětí mzdy: 25.000 - 35.000,- Kč,
  • nástup: ihned, dohodou.

Vytvořeno:

dne 15.09.2017 v 4:50

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Možný nástup:

ihned

Platové podmínky:

25 000 - 30 000 Kč