HR Specialist Training & Recruiting - Práce v ČR .cz

HR Specialist Training & Recruiting

Úvod a popis pracovní náplně

  • Náplň práce
  • Oblast Trainingu
  • o Aktivní realizace prodejních školení pro prodejní personál a management
  • o Podpora zaměstnanců v oblasti školení, tréninků, poskytování individuálního coachingu a zpětné vazby na prodejní ploše
  • o Kontaktní osoba pro zaměstnance a vedoucí pracovníky v oblasti vzdělávání a rozvoje
  • o Zodpovědnost za nastavování nových procesů v oblasti rozvoje a vzdělávání v úzké spolupráci s německou centrálou
  • Oblast Recruitingu
  • o Vytváření inzerátů, kontakt s potenciálními uchazeči, vedení pohovorů
  • o Onboarding nových zaměstnanců a vedení výstupních pohovorů
  • o Účast na veletrzích práce a spoluúčast na HR marketingových akcích

Požadujeme

  • o Praxi v oblasti HR / školení zaměstanců
  • o Zájem o módu a fashion
  • o Německý jazyk na pokročilé úrovni / případně znalost anglického jazyka také na pokročilé úrovni
  • o Příjemné vystupování, zodpovědnost

Nabízíme

  • o Zázemí velice stabilní společnosti
  • o Možnost nastavit si procesy školení a vzdělávání
  • o Podílet se na HR strategii společnosti
  • o Denní využití německého / anglického jazyka
  • o Zaměstnanecké benefity

Vytvořeno:

dne 07.08.2017 v 5:10

Místo práce:

Hlavní město Praha

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Platové podmínky:

45

Zařazeno v oborech:

  • Personalistika a HR
  • Vzdělávání a školství