ACCOUNT PAYABLE or BILLING SPECIALIST s němčinou pro IT company Pankrác - Práce v ČR .cz

ACCOUNT PAYABLE or BILLING SPECIALIST s němčinou pro IT company Pankrác

ACCOUNT PAYABLE or BILLING SPECIALIST s němčinou pro IT company Pankrác

Úvod a popis pracovní náplně

  • V naší společnosti budeš mít na starosti účetní aktivity související s přijatými fakturami, zpracování účetních operací jdoucí do hlavní klihy, provádění všech aktivit souvisejících s měsíční uzávěrkou, přeceňování kurzových rozdílů, příprava cash-flow, forecastů a reportů, zodpovědnost za účtování Treasury a Intercompany operací a další účetní aktivity. Můžeš vykonávat všechny tyto činnosti nebo se podílet pouze na některých z nich. Budeš pracovat v systému SAP a provádět výstupy v Excelu.

Požadujeme

  • Hledáme motivovaného člověka oborem účetnictví, který umí výborně anglicky. Pokud umíš také německy nebo francouzsky, můžeš být alokován na klienty hovoří těmito jazyky. 

Nabízíme

  • Nabízíme Ti v rámci benefitů tzv. rotační program, díky kterému se můžeš časem posunout na vyšší pozici v rámci firmy, aniž by bylo třeba měnit zaměstnavatele. Dále poskytujeme několika tisícový příspěvek na hard skills či rozvoj jazyků. Využívat můžeš také stravenky, flexibilní pracovní dobu, nápoje zdarma, 25 dní dovolené a další.

Vytvořeno:

dne 11.11.2016 v 5:10

Místo práce:

Hlavní město Praha

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Platové podmínky:

0

Zařazeno v oborech:

  • Administrativa
  • Ekonomika a podnikové finance
  • Služby

Odpovědět na inzerát